

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 4 |
| Maximum Current | 32A |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Normal State Configuration | 4CO |
| Range | SENTRON |
| Series | 3KD |
| Auxiliary Contacts Available | Yes |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
194E-A16-1753
3LD3140-0TL13
3LD2830-0TK13
3LD2213-0TK53
3LD2814-0TK53
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00