

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 4 |
| Maximum Current | 63A |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Normal State Configuration | 4CO |
| Range | SENTRON |
| Series | 3KD |
| Auxiliary Contacts Available | Yes |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
3LD3050-0TL13
3LD2084-2GP21
3LD3248-0TL53
OS20FB22A1N1 1SCA108796R1001
1SCA115227R1001
3NJ4103-3BF02
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00