

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 3 |
| Maximum Current | 100A |
| Fuse Current Rating | 100A |
| Enclosed/Not Enclosed | Enclosed |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Range | SENTRON |
| Series | 3KD |
| Mechanical Fuse Size | Size 2 |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
3LD2830-0TK13
3KD3230-2NE10-0
3NP1143-1DA20
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00