

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 4 |
| Maximum Current | 125A |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Normal State Configuration | 4CO |
| Range | SENTRON |
| Series | 3KD |
| Auxiliary Contacts Available | Yes |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
1SEP101892R0001 XLP2
1SCA108847R1001 OS32FB12A2
3LD5210-0TL11
3LD5400-0TK11
3LD2514-1TL53
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00