

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 6 |
| Maximum Current | 125A |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Normal State Configuration | 4CO |
| Range | SENTRON |
| Series | 3KD |
| Auxiliary Contacts Available | Yes |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
1SEP101892R0001 XLP2
3LD2144-0TK53
3LD2113-1TL53
3LD2165-4VD51
3LD2003-1TP51
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00