

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 3 |
| Maximum Current | 160A |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Normal State Configuration | 4CO |
| Range | SENTRON |
| Series | 3KD |
| Auxiliary Contacts Available | Yes |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
197354 P1-32/SE1/SVB
3KD4230-0PE10-0
OT25FT3 1SCA104884R1001
3LD2154-0TK51
1SCA022726R9600
2CSM204713R1801 E 91/32 PV
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00