

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 4 |
| Maximum Current | 500A |
| Mounting Type | Screw Mount |
| Normal State Configuration | 8NO/8NC |
| Range | SENTRON |
| Series | 3KD |
| Auxiliary Contacts Available | Yes |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
3LD2814-0TK53
3KD4230-0PE10-0
197380 T0-1-102/SE1/SVB
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00