

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 4 |
| Maximum Current | 800A |
| Mounting Type | Screw Mount |
| Normal State Configuration | 8NO/8NC |
| Range | SENTRON |
| Series | 3KD |
| Auxiliary Contacts Available | Yes |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
3LD2565-2TC53-0AC4
3LD2003-2EP51
197421 T0-2-8900/SE1/SVB
3LD3040-1TK13
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00