

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 4 |
| Maximum Current | 1000A |
| Mounting Type | Screw Mount |
| Normal State Configuration | 8NO/8NC |
| Range | SENTRON |
| Series | 3KD |
| Auxiliary Contacts Available | Yes |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
3LD3254-0TL51
OS63GB04N1P 1SCA115238R1001
3KD3040-0NE20-0
3LD3050-0TK13
3LD2517-0TK11
OS160GD04N2P 1SCA115882R1001
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00