

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 3 |
| Maximum Current | 1600A |
| Mounting Type | Screw Mount |
| Normal State Configuration | 8NO/8NC |
| Range | SENTRON |
| Series | 3KD |
| Auxiliary Contacts Available | Yes |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
2CSM200913R1801 E 91hN/32
3LD2230-0TK11
OS32GB03P 1SCA115259R1001
3LD3050-0TL13
OS63GD04N2P 1SCA115209R1001
3LD5820-0TL13
3NP1123-1JC20
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00