

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 3 |
| Maximum Current | 80A |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Normal State Configuration | 4CO |
| Range | SENTRON |
| Series | 3KF |
| Mechanical Fuse Size | NH00, NH000 |
| Auxiliary Contacts Available | Yes |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
2CSM204713R1801 E 91/32 PV
OS250B03P 1SCA022750R6660
OT25FT3 1SCA104884R1001
3LD2517-0TK11
3KD3440-0NE10-0
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00