

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 3 |
| Maximum Current | 80A |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Normal State Configuration | 4CO |
| Range | SENTRON |
| Series | 3KF |
| Mechanical Fuse Size | NH000, NH00 |
| Auxiliary Contacts Available | Yes |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
2CSM204743R1801 E 93hN/32
3LD2264-1TC51
3LD3054-1TL51
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00