

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 4 |
| Maximum Current | 63A |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Normal State Configuration | 4CO |
| Range | SENTRON |
| Series | 3KF |
| Mechanical Fuse Size | NH00, NH000 |
| Auxiliary Contacts Available | Yes |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
3KD4030-0PE10-0
3KD3030-2NE20-0
3LD2144-0TK51
2CSM204753R1801 E 93/32
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00