

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 4 |
| Maximum Current | 80A |
| Fuse Current Rating | 11 800A |
| Enclosed/Not Enclosed | Enclosed |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Normal State Configuration | 4CO |
| Range | SENTRON |
| Series | 3KF |
| Mechanical Fuse Size | NH00, NH000 |
| Auxiliary Contacts Available | Yes |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
1SEP101917R0001
1SCA103355R1001
3LD3030-0TK11
OT63FT3 1SCA105382R1001
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00