

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 3 |
| Maximum Current | 125A |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Normal State Configuration | 6NO/6NC |
| Range | SENTRON |
| Series | 3KF |
| Mechanical Fuse Size | NH000, NH00 |
| Auxiliary Contacts Available | Yes |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
OT40FT3 1SCA104940R1001
3LD3030-0TK11
3LD2565-2TC53-0AC4
3KD3230-2NE10-0
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00