

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 3 |
| Maximum Current | 160A |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Normal State Configuration | 6NO/6NC |
| Range | SENTRON |
| Series | 3KF |
| Mechanical Fuse Size | NH00, NH000 |
| Auxiliary Contacts Available | Yes |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
3LD3248-0TK53
3LD2113-1TL53
3LD3354-0TK53
1SEP101917R0001
3LD2513-0TK53
3LD2545-0TK53
3NP1153-1DA10
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00