

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 3 |
| Maximum Current | 250A |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Normal State Configuration | 8NO/8NC |
| Range | SENTRON |
| Series | 3KF |
| Mechanical Fuse Size | NH0, NH1 |
| Auxiliary Contacts Available | Yes |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
3LD3354-0TK51
3LD3140-0TL13
OS100GB04N1P 1SCA114614R1001
3LD2514-0TK53
3LD5220-0TK13
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00