

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 4 |
| Maximum Current | 630A |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Normal State Configuration | 8NO/8NC |
| Range | SENTRON |
| Series | 3KF |
| Mechanical Fuse Size | NH2, NH3 |
| Auxiliary Contacts Available | Yes |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
OS63GB03P 1SCA115235R1001
1SCA108847R1001 OS32FB12A2
15KXSC2F 15KXSC2F
OT40FT3 1SCA104940R1001
197344 P1-25/SE1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00