

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 4 |
| Maximum Current | 800A |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Normal State Configuration | 8NO/8NC |
| Range | SENTRON |
| Series | 3KF |
| Mechanical Fuse Size | NH2, NH3 |
| Auxiliary Contacts Available | Yes |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
3NJ4103-3BF01
OT16F3 1SCA104811R1001
1SCA121463R1001
1SCA116048R1001
15KXTNC2F 15KXTNC2F
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00