

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 3P |
| Maximum Current | 32A |
| IP Rating | IP65 |
| Power Rating | 11.5kW |
| Voltage Rating | 690V ac |
| Electrical Phase | 3 |
| Handle Colour | Black |
| Accepts Padlocks | Yes |
| Switch Rating | 640A |
| Length | 152mm |
| Width | 100mm |
| Depth | 117mm |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
012482 P1-25/V/SVB/2HI11
1SCA105379R1001 OT63F6
OT25F4N2 1SCA104886R1001
3LD2164-0TB53
227870 P1-32/I2H/SVB/HI11
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00