

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 3P |
| Maximum Current | 100A |
| IP Rating | IP65 |
| Power Rating | 37kW |
| Voltage Rating | 690V ac |
| Electrical Phase | 3 |
| Accepts Padlocks | Yes |
| Handle Colour | Black |
| Switch Rating | 2000A |
| Length | 302mm |
| Width | 212mm |
| Depth | 181mm |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
172819 P3-100/M4/SVB-SW
172850 DMM-125/3/I5/P-G
3LD2244-0TK51
182419 P1-32/I2H/MBS/SVB/HI11
172774 P1-25/M4/K1-PG/N
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00