

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 3P |
| Maximum Current | 125A |
| IP Rating | IP65 |
| Power Rating | 45kW |
| Voltage Rating | 690V ac |
| Electrical Phase | 3 |
| Accepts Padlocks | Yes |
| Handle Colour | Red |
| Length | 212mm |
| Width | 302mm |
| Depth | 136mm |
| Terminal Type | Screw |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
KG100 T904/GBA004 *ST
038873 T0-2-1/EA/SVB
280921 P5-160/E
2CMA142439R1000 KSF 440 TPSN
KG41 T203/GBA283 * KL1V
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00