

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 3 |
| Maximum Current | 25A |
| Series | 3LD |
| Range | SENTRON |
| Enclosed/Not Enclosed | Enclosed |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Throw Configuration | Single Throw |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
1SCA022613R9280
1SCA022870R2460 OT400ES30
207319 P1-32/I2/SVB/N
053110 T0-1-8200/EA/SVB
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00