

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 4 |
| Maximum Current | 40A |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Range | SENTRON |
| Series | 3LD |
| Enclosed/Not Enclosed | Enclosed |
| Throw Configuration | Single Throw |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
079218 P1-25/EZ/N
207345 P3-63/I4/SVB-SW/HI11
199921 P1-40/I2H/N
074320 P3-100/EA/SVB
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00