

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 4 |
| Maximum Current | 63A |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Range | SENTRON |
| Series | 3LD |
| Enclosed/Not Enclosed | Enclosed |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Throw Configuration | Single Throw |
OTDC16F2 1SCA121454R1001
053110 T0-1-8200/EA/SVB
172850 DMM-125/3/I5/P-G
21153402
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00