

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Maximum Load Current | 50 A |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Maximum Load Voltage | 600 V ac/dc |
| Minimum Load Voltage | 48 V ac/dc |
| Switching Type | Zero Point Switching |
| Range | SIRIUS 3RF |
| Minimum Load Current | 500 mA rms |
| Contact Configuration | SPST |
| Output Device | Thyristor |
| Series | 3RF2 |
RGC1A60D42KGU
3RF2310-1AA06
G3NA-225B-UTU DC5-24
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00