

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Maximum Load Current | 30 A |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Maximum Load Voltage | 600 V |
| Minimum Load Voltage | 48 V |
| Maximum Control Voltage | 660 V |
| Switching Type | Zero Point |
| Minimum Load Current | 500 mA |
| Range | SIRIUS 3RF |
| Series | 3RF2 |
TLP175A(V4,E(T
ASSR-V621-302E
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00