

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Maximum Load Current | 55 A |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Maximum Load Voltage | 600 V |
| Minimum Load Voltage | 48 V |
| Maximum Control Voltage | 660 V |
| Switching Type | Zero Point |
| Range | SIRIUS 3RF |
| Minimum Load Current | 500 mA |
| Series | 3RF2 |
SRA1Z-40K-A
SRA3Z-25K-A
ASSR-1611-301E
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00