

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Maximum Load Current | 20 A |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Maximum Load Voltage | 460 V |
| Minimum Load Voltage | 48 V |
| Switching Type | Protective |
| Range | SIRIUS 3RF |
| Minimum Load Current | 5 A |
| Contact Configuration | SPST |
| Output Device | Mosfet |
| Series | 3RF2 |
ASSR-1420-302E
ESWITCH/25A/240V/LGC/ENG/-/MSFUSE/-/-
G3NA-450B-UTU-2 DC5-24
CKRD2430-10
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00