

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Maximum Load Current | 70 A |
| Mounting Type | Screw Fitting |
| Maximum Load Voltage | 600 V |
| Minimum Load Voltage | 48 V |
| Switching Type | DC |
| Minimum Load Current | 500 mA |
| Range | SIRIUS 3RF |
| Contact Configuration | SPST |
| Output Device | Thyristor |
| Series | 3RF2 |
G3VM-41UR4(TR05)
ASSR-1420-002E
RGC1A23D15KKEX20
KSI240D10-L
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00