

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Maximum Load Current | 22 A |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Maximum Load Voltage | 660 V |
| Minimum Load Voltage | 40 V |
| Switching Type | Zero Point Switching |
| Minimum Load Current | 0.5 A |
| Range | SIRIUS 3RF |
| Contact Configuration | 3P-2NO |
| Output Device | Thyristor |
| Series | 3RF2 |
1SNA645524R2300 OBROC5000-24VDC
PVI5080NPBF
G3DZ-2R6PL DC12
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00