

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Maximum Load Current | 9.2 A |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Maximum Load Voltage | 480 V |
| Minimum Load Voltage | 48 V |
| Switching Type | DC |
| Range | SIRIUS 3RF |
| Minimum Load Current | 500 mA |
| Output Device | Thyristor |
| Series | 3RF34 |
3RF2310-1AA45
RGC1A60D32KKE
3RF2150-1AA06
SSP1A4125M7T
RS1A23A2-25
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00