

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Thermistor motor temperature protection |
| Contact Configuration | SPDT |
| Voltage Sensitivity | Motor Voltage |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Series | 3RN2 |
| Dimensions | 91.6 x 17.5 x 100mm |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Length | 91.6mm |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Width | 17.5mm |
| Height | 100mm |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Terminal Type | Screw |
LH5946.48/61 0,2-4V UH=DC24V 0,2-6s
809S-C1-10A-48
IL9151.12 2-450kOHM AC230V 0.2-20S
MK9052.11 AC50/60Hz 230V
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00