

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Supply Voltage | 12 - 240V ac/dc |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Mode of Operation | ON Delay |
| Time Range | 5 - 100s |
| Number of Contacts | 1 |
| Number of Timer Functions | Single |
| Contact Configuration | SPDT |
| Time Increment | Seconds |
| Maximum Current | 3A |
| Maximum Voltage | 240V ac/dc |
| Switch Configuration | SPDT |
| Terminal Type | Cage Clamp |
| Width | 17.5mm |
| Minimum Voltage | 12V ac/dc |
| Depth | 100mm |
| Series | 3RP25 |
| Length | 90mm |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Time Delay | 250ms |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Contact Material | AgSnO2 |
H3CR-G8EL AC200-240
CT3-A30 / U
1SVR508100R0000
V2ZI10 12-240V AC/DC
H3DK-HCL AC100-120
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00