

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Current |
| Electrical Phase | 3 |
| Contact Configuration | SPDT |
| Series | 3RR2 |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Height | 109mm |
| Width | 45mm |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Current Range | 4 - 40A |
| Terminal Type | Spring |
7SR1003-1JB20-2DA0
3UG4625-1CW30
LBVR/A 12-24VDC
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00