

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Coil Voltage | 42 V ac |
| Number of Poles | 3 |
| Contact Current Rating | 25 A |
| Power Rating | 11 kW |
| Range | SIRIUS |
| Function | Reversing |
| Normal State Configuration | 1NO + 1NC |
| Better World Claim | Low carbon manufacture |
| Better World Product | Yes |
3TH4391-0BB4
3RT2036-3AL20
LC1G1854KUEN
1SBL237082R1122 AFS26-30-22-11
3RT2526-1BB40
3RT2036-1AG20
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00