

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Coil Voltage | 24 V ac |
| Number of Poles | 3 |
| Contact Current Rating | 40 A |
| Power Rating | 18.5 kW |
| Range | SIRIUS 3RT |
| Series | Size S2, 3RT2 |
| Normal State Configuration | 1NO + 1NC |
| Better World Claim | Low carbon manufacture |
| Better World Product | Yes |
051788 DILEM-10(400V50HZ,440V60HZ)
22.32.0.024.4420
3RT2027-2AC20
3RT2025-2AC20
100-C43KF10
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00