

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Current Rating | Maximum of 2 A |
| Range | SIRIUS |
| Motor Protection Component | Circuit Breaker |
| Series | SRV2 |
| Overall Length | 45mm |
| Overall Width | 96.9mm |
| Overall Depth | 97mm |
| Better World Product | Yes |
| Better World Claim | Extended product life, Saves energy |
| Control Voltage | Maximum of 2 A |
088908 PKZM0-0,25-T
3RV2031-4KA15
3RV2031-4RA10
3RV1011-1DA10
1SAM350000R1013 MS132-20
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00