

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Current Rating | 5 A |
| Range | SIRIUS 3RV |
| Motor Protection Component | Circuit Breaker |
| Series | 3RV2 |
| Overall Length | 144mm |
| Overall Width | 45mm |
| Overall Depth | 91mm |
| Voltage Rating | 690 V |
| Number of Poles | 3P |
| Better World Claim | Extended product life, Saves energy |
| Terminal Type | Screw |
| Better World Product | Yes |
| Breaking Capacity | 65 kA |
| Control Voltage | 5 A |
1SAM350000R1010 MS132-10
3RV2021-4BA25
278477 PKZM01-0,4
3RV1611-1DG14
3RV2011-4AA10-0BA0
199176 PKZM0-25-T-PI
3RV1611-0BD10
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00