

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 315 kW |
| Motor Starter Type | Soft Start |
| Voltage Rating | 400 - 600 V |
| Phase | 3 |
| Current Rating | 470 A |
| IP Rating | IP00 |
| Better World Product | Yes |
| Series | 3RW50 |
| Better World Claim | Concentrated or compact solution, Saves energy |
1SFA897108R7000
ATS01N106FT
1SFA897110R7000
RSGD6032GGVX210C
3RA6120-1BB32
1TVC400072S5699
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00