

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 45 kW |
| Motor Starter Type | Soft Start |
| Voltage Rating | 480 V ac |
| Phase | 3 |
| Current Rating | 47 A |
| IP Rating | IP00 |
| Overall Length | 185mm |
| Overall Width | 203mm |
| Series | 3RW52 |
| Better World Product | Yes |
| Overall Depth | 305.6mm |
| Better World Claim | Concentrated or compact solution, Saves energy |
| Mounting Type | Screw Fixing |
1TVC230051S5699
ATS01N209LU
3RK1308-0DD00-0CP0
278386 SDAINLM45(230V50HZ,240V60HZ)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00