

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 160 kW |
| Motor Starter Type | Soft Start |
| Voltage Rating | 600 V ac |
| Phase | 3 |
| Current Rating | 250 A |
| Mounting Type | Screw Fixing |
| Better World Product | Yes |
| Better World Claim | Concentrated or compact solution, Saves energy |
3RW4038-1TB04
RSGD6032GGVX210C
1SFA896104R7000
3RW4027-1BB04
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00