

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | SIRIUS ACT |
| IP Rating | IP20, IP65, IP67 |
| Handle Type | Round |
| Contact Voltage Rating | 5 - 500V ac/dc |
| Contact Current Rating | 10 A |
| Contact Configuration | SPDT |
| Contact Material | Silver alloy |
| Terminal Type | Screw |
| Depth Behind Panel | 53.7mm |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Better World Product | Yes |
| Better World Claim | Extended product life, Low carbon manufacture |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Handle Height | 75.6mm |
| Operating Temperature Range | -25 - +70°C |
4P18-2F1E-01-00
178568 M22-WJS4
BL140A01BKBK3000
4R18-2S1E-35-49
SN101SN
RKJXT1F42001
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00