

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Phase |
| Electrical Phase | 3 |
| Contact Configuration | SPDT |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Phase Sensitivity | Phase Failure, Phase Sequence |
| Series | 3UG4 |
| Width | 22.5mm |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Terminal Type | Spring |
| Number of Poles | 3 |
| Height | 84mm |
1SVR730712R1400 CM-MSS.31S
IL5880.12 AC50-400Hz 220-240V 5-100kOHM
3UG4621-2AW30
1SVR740700R0100 CM-MSS.12P
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00