

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Phase |
| Electrical Phase | 3 |
| Contact Configuration | DPDT |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Phase Sensitivity | Phase Failure, Phase Sequence |
| Series | 3UG4 |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Width | 22.5mm |
| Height | 94mm |
| Terminal Type | Spring |
| Number of Poles | 3 |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
1SVR730712R1400 CM-MSS.31S
LR44/2 100-230V AC/DC
1SVR550871R9500
LXPRF 280-520VAC
LMCCR-10A 24-230VAC/DC
V2PF480Y/277VSY01
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00