

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Current Ratio | 40:1 |
| Series | SIRIUS |
| Transformer Type | Toroidal Ring |
| Input Current | 40A |
| Output Current | 400 A |
| Overall Height | 64mm |
| Overall Width | 163mm |
| Overall Depth | 169mm |
| Minimum Temperature | -25°C |
| Maximum Temperature | +60°C |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| For Use With | Fault Current Monitoring |
| Dimensions | 163 x 169 x 64 mm |
CT132TRAN20A-5/10V
CTSCMICRO19-200/5-T-S
APR 50B420L
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00