

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Current Ratio | 40:1 |
| Series | SIRIUS |
| Transformer Type | Toroidal Ring |
| Input Current | 40A |
| Output Current | 630 A |
| Overall Height | 62mm |
| Overall Width | 300mm |
| Overall Depth | 286.2mm |
| Minimum Temperature | -25°C |
| Maximum Temperature | +60°C |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Dimensions | 300 x 286.2 x 62 mm |
| For Use With | Fault Current Monitoring |
CT132M40/5-1/3
1SVR450117R5100 CM-CT 300/5
AT 50 B420L
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00