

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 3P |
| Maximum Current | 100A |
| IP Rating | IP40 |
| Power Rating | 68kW |
| Voltage Rating | 500 V dc, 690V ac |
| Handle Colour | Black |
| Range | Sentron |
| Series | 3VA |
| Switch Rating | 100A |
| Length | 76.2mm |
| Width | 130mm |
| Better World Claim | Extended product life, Saves energy |
| Depth | 88mm |
| Better World Product | Yes |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Terminal Type | Cable |
207102 T0-2-8211/I1
207145 T0-1-8200/I1/SVB
3LD2003-1TL53
199904 P1-40/EZ/N
3LD2203-1TL51
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00