

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 4 |
| Maximum Current | 160A |
| Series | 3VA1 |
| Range | SENTRON |
| Enclosed/Not Enclosed | Enclosed |
| Better World Product | Yes |
| Better World Claim | Extended product life, Saves energy |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
1SCA022497R0490
1SCA022401R3510
172811 P3-63/M4/K2-PG
3LD3450-0TL11
3LD2524-7UK01
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00