

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Current Rating | 100 - 250 A |
| Range | Sentron |
| Motor Protection Component | Circuit Breaker |
| Series | 3VA2 |
| Overall Length | 105mm |
| Overall Width | 107mm |
| Overall Depth | 181mm |
| Better World Claim | Extended product life |
| Better World Product | Yes |
| Control Voltage | 100 - 250 A |
3RV2411-1DA20
3RV2021-1BA10
265342 PKZM0-16/AK
3RV2411-1EA10
1SAM350000R1011 MS132-16
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00